• Tellimused alates 50.-€ saatmiskuludeta!


    Saadame kiiresti Su tellimuse  Sulle sobivasse postiautomaati. Tellimused alates 50.-€ postitame Su tellimuse sulle sobivasse postiautomaati tasuta! 

  • Tallinnas tellimus kätte samal päeval!

    Kohviklubi Talliinna liikmetele saame pakkuda erakordselt kiiret ja mugavat Tallinna kiirkullerit - tellimused, mis on esitatud E-R enne 8.30, antakse juba sama päeva pärastlõunal kliendile üle! Tellimuse korral üle 50.-€ tasume kiirkulleri teenuse ise (tavahind 7.-€)!

  • Ülimugav tasumine vaid ühe klikiga!

    Lisaks headele hindadele pakume ka kiiret, turvalist ning mugavat kaardimakse lahendust. Sisestades vaid kord kaardiandmed, on järgmine kord ostu vormistamine vaid ühe kliki kaugusel! Täpsem info hindadest, tellimisest ja kohaletoimetamisest info on leitav, klikkides nupul - Malongo/Rombouts kohvipatjade tellimine ja hinnad 

               

Rombouts/Malongo kohvipadjakeste tellimiskeskkond


Siit saad hankida oma Zinzino, Rombouts'i või Malongo espressomasinale sobivaid kohvipadjakesi! 


Hea kohvisõber! Arvatavasti Sa tead juba, et tavalises Lääne-Euroopa supermarketis on Rombouts/Malongo kohvipadjad müügil kordades odavama hinnaga, kui Eestis neid soetada võimalik oleks. Sellise situatsiooni lahenduseks ongi moodustatud Kohviklubi, kes organiseerib ning toimetab oma liikmeteni Rombouts'i ja Malongo kohvitooteid võimalikult soodsa hinnaga. 


Kuidas saada Kohviklubi liikmeks? See on lihtne - kliki allpool olevale nupule! Kohviklubiga liitumine ei sisalda endas mingeid varjatuid kohustusi, nagu liitumismaks, aastamaks, miinimumtellimuse kohustus vms. Loe kindlasti ka e-kirja, mille saadame Sulle peale avalduse saatmist!