• Tellimuste kättetoimetamine tasuta!

    Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis toome igal tööpäeval Su tellimuse Sulle koju lisatasudeta kasvõi sama päeval! Ei mingit ettemaksu - tasud kauba eest alles siis, kui selle vastu võtad! Mujale saadame tellimuse kiiresti postiga, mis ei maksa Sulle midagi! 

  • Kiire teenindus

    Soovid tellimust kätte saada juba järgmisel hommikul? Saada meile maksekinnitus enne kl.12 ja Sinu kohvipadjakesed on juba järgmisel hommikul Sulle sobivas postiautomaadis! Soovid veel kiiremini? Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis toome enne kl 12 tellitud kauba Sulle koju juba samal päeval!

  • Parimad hinnad

    Head hinnad muutuvad paremateks, kui tõstad tellimislehele vähemalt 7 karpi. Kuid see pole kõik - soodsad hinnad muutuvad veelgi soodsamaks, kui tellimislehel on 14 ja enam karpi. Hinnainfo on leitav, klikkides nupul - Malongo kohvipatjade hinnad

               

Malongo Kohvisõprade Klubi tellimiskeskkond


Siit saad hankida oma Zinzino, Rombouts'i või Malongo espressomasinale sobivaid kohvipadjakesi! 


Hea kohvisõber! Arvatavasti Sa tead juba, et tavalises Lääne-Euroopa supermarketis on Rombouts/Malongo kohvipadjad müügil kordades odavama hinnaga, kui Eestis neid soetada võimalik oleks. Sellise situatsiooni lahenduseks ongi moodustatud Kohviklubi, kes organiseerib ning toimetab oma liikmeteni Rombouts'i ja Malongo kohvitooteid võimalikult soodsa hinnaga. 


Kuidas saada Kohviklubi liikmeks? See on lihtne - kliki allpool olevale nupule! Kohviklubiga liitumine ei sisalda endas mingeid varjatuid kohustusi, nagu liitumismaks, aastamaks, miinimumtellimuse kohustus vms. Loe kindlasti ka e-kirja, mille saadame Sulle peale avalduse saatmist!