• Tellimused alates 50.-€ saatmiskuludeta!

    Saadame kiiresti Su tellimuse  Sulle sobivasse postiautomaati. Tellimused alates 50.-€ postitame Su tellimuse sulle sobivasse postiautomaati tasuta! 

  • Tallinnas tellimus kätte samal päeval!

    Kohviklubi Talliinna liikmetele saame pakkuda erakordselt kiiret ja mugavat Tallinna kiirkullerit - tellimused, mis on esitatud E-R enne 8.30, antakse juba sama päeva pärastlõunal kliendile üle! Tellimuse korral üle 50.-€ tasume kiirkulleri teenuse ise (tavahind 7.-€)!

  • Parimad hinnad

    Head hinnad muutuvad paremateks, kui tõstad tellimislehele vähemalt 7 karpi. Kuid see pole kõik - soodsad hinnad muutuvad veelgi soodsamaks, kui tellimislehel on 14 ja enam karpi. Hinnainfo on leitav, klikkides nupul - Malongo/Rombouts kohvipatjade hinnad

               

Rombouts/Malongo Kohvisõprade Klubi tellimiskeskkond


Siit saad hankida oma Zinzino, Rombouts'i või Malongo espressomasinale sobivaid kohvipadjakesi! 


Hea kohvisõber! Arvatavasti Sa tead juba, et tavalises Lääne-Euroopa supermarketis on Rombouts/Malongo kohvipadjad müügil kordades odavama hinnaga, kui Eestis neid soetada võimalik oleks. Sellise situatsiooni lahenduseks ongi moodustatud Kohviklubi, kes organiseerib ning toimetab oma liikmeteni Rombouts'i ja Malongo kohvitooteid võimalikult soodsa hinnaga. 


Kuidas saada Kohviklubi liikmeks? See on lihtne - kliki allpool olevale nupule! Kohviklubiga liitumine ei sisalda endas mingeid varjatuid kohustusi, nagu liitumismaks, aastamaks, miinimumtellimuse kohustus vms. Loe kindlasti ka e-kirja, mille saadame Sulle peale avalduse saatmist!