string(8) "category" kohvioad - Rombouts/Malongo Kohvisõprade Klubi

Informatsioon

Specials

 • Bresil Sul de Minas Malongo tellimisel

  100% araabika uba. Käsitsi korjatud Brasiilia Arabica Sul de Minas kohvioad.Kohviteadjad tituleerivad selle üheks parimaks Brasiilia kohvisordiks.

  5,35 € 4,70 €
  Limited Special Offer

» All specials

Soodustused vastavalt ostukorvi väärtusele - kuni 16%!!!
Kohvioad
Rombouts'i ja Malongo traditsioonilisel
meetodil madalal kuumusel röstitud kohvioad

Kohvioad Siin on 4 toodet

Näitab 1 - 4 4 tootest
 • 17,90 €

  Tasakaalustatud maitse. Dessert Prestige  koosneb peamiselt Kesk-Ameerika Arabica kohviubadest. Maitseelamused: ideaalne espresso ja filtreeritud kohvi valmistamiseks. Rõstitud eaglaselt traditsioonilisel meetodil madala kuumusega.Pakend sisaldab endas 1kg kõrgekvaliteedilisi kohviube

  17,90 €
  Lisa tellimislehele
  Toode on laost otsas
 • 20,90 €

  Üks parimaid Robusta segusid. Maitsekas kohvi, millel on meeldiv happesus.Kohvioad on röstitud traditsioonilisel aeglasel meetodil madala kuumusega. Pakend sisaldab 1 kg kõrgekvaliteedilisi kohviube. 

  20,90 €
  Lisa tellimislehele
  Toode on laost otsas
 • 23,90 €

  Rombouts'i kõrgeima tippkvaliteediga kohviuba, mida iseloomustab tugev aroom ja meeldiva pikk järelmaitse. See sort on ka äratuntav oma sügava ja pehme, õielõhnalise aroomi tõttu. Saab kasutada nii filterkohvi kui espresso valimstamisel, sobib juua ka piimaga.Rõstitud traditsioonilisel aeglasel meetodil ning madala kuumusega.Pakend sisaldab 1 kg kohviube.

  23,90 €
  Lisa tellimislehele
  Toode on laost otsas
 • 24,90 €

  Tippkohv vaid valitud kohviubadest. Erakordselt meeldiva ja pika järelmaitsega, ideaane täiusliku espresso valmistamiseks

  24,90 €
  Saadaval
Näitab 1 - 4 4 tootest