string(3) "cms" Rombouts/Malongo kohvipadjakeste hinnad ja kohaletoimetamine - Rombouts/Malongo Kohvisõprade Klubi

Rombouts/Malongo kohvipadjakeste hinnad

Kohvipadjakeste hinnad on erinevad ning sõltuvad tellimuse suurusest. Soodustused on näha koheselt tellimiselehel. 

Tellimine

Tellimine Kohvitellimuse lehelt on sarnane teiste e-poodidega. Rombouts/Malongo toodete tellimiseks lisa Sulle meelepärased tooted tellimislehele. Toodete juures on viited, kas tegemist on laos oleva tootega ning seega on koheselt kättesaadav või tellimuse täitmine võib võtta kauem aega - maksimaalselt nädal-paar. 

Tasumine vaid ühe klikiga!

Pakume koostöös Eesti ettevõtetega LHV ja EveryPay erakordset kiiret ja mugavat makselahendust telllimuse eest tasumiseks - EveryPay kaardimakse. Tasumiseks pole vaja lehelt lahkuda ja sisestades vaid kord oma kaardiandmed, on järgmine kord makse teostatud vaid ühe klikiga! Lisaks mugavusele võidad ka ajas - ei pea ootama, millal ülekanne reaalset laekub või saatma makse tõestuseks maksekorraldust, vaid Su tellimusega asutakse tegelema koheselt! 

Kuidas see toimib?  Vaata lühikest tutvustusvideot! 

Tasumine sularahas

Sularahas kullerile tasudes on Su tellimus koheselt 3% soodsam! 

Tallinna kuller

Tee tellimus E-R  ning Su tellimus tuuakse linna piires Sinu soovitud aadressile juba järgmisel tööpäeval! Tasudes sularahas kullerile on Su tellimus 3% soodsam ning tellimused üle 70-€ tuuakse kohale täiesti tasuta!

Postitus postiautomaati või postkontorisse

Soovides tellimust mujal Eestis kätte saada, märgi tellimust vormistades endale sobiv postifirma (Omniva või SmartPost) ja vali seejärel rippmenüüst endale sobivaima asukohaga postiautomaat. 

Tellimused alates  70.-€ saadame Sulle sobivasse postiautomaati tasuta!

Kui soovid tellimust kätte saada võimalikult kiiresti, kasuta kaardimakset või saada meile maksekorralduse koopia enne kl 12.00 - Su kohvipadjakesed on Sulle sobivas postiautomaadis juba järgmisel tööpäeval.


Telli õhtul ja pakk on Sulle sobivas pakirobotis juba järgmisel hommikul kl. 8.00!

Tee tellimus ja tasu selle eest kaardiga (või saada maksekorraldus) enne kl. 15.00 ( E-R) ning Su tellimus on Sulle sobivas Collect.Net Tallinna pakirobotis juba järgmise päeva varahommikull!  Collect.net pakiroboteid lisatakse pidevalt ning lähitulevikus on nendega kaetud kõik Eesti linnad.
 Vaata tutvustusvideot!
NB! Pakkide hoiuaeg pakirobotis kolm päeva!Klubiliikme
 preemiapunktid

Vaid Kohviklubi liikmetele mõeldud preemiapunktide programm annab Sulle säästu iga tellimusega - iga toode annab kindla arvu punkte. Kogutud preemiapunktid saad ümber konververteerida kupongiks, mida kasutades on Su järgmine tellimus oluliselt soodsam! Mida rohkem tellid, seda suurem sääst! Kogutud preemiapunkte näed, kui vajutad SIIA


Kohviklubiga liitumine

Klubi liikmelisus on tasuta, ei ole siduv ja ei sisalda mitte mingeid muid varjatud kohustusi, nagu liitumistasu, kuutasu, aastamaks, igakuine tellimiskohustus vms. 

Klubiga liitumine on lihtne: selleks vajuta allolevale nupule!