string(3) "cms" Rombouts/Malongo kohvipadjakeste hinnad ja kohaletoimetamine - Malongo Kohvisõprade Klubi

Rombouts/Malongo kohvipadjakeste hinnad

Kohvipadjakeste hinnad on erinevad ning sõltuvad tellimuse suurusest. Soodustused on näha koheselt tellimiselehel. 

Tellimine

Tellimine Kohvitellimuse lehelt on sarnane teiste e-poodidega. Rombouts/Malongo toodete tellimiseks lisa Sulle meelepärased tooted tellimislehele. Toodete juures on viited, kas tegemist on laos oleva tootega ning seega on koheselt kättesaadav või tellimuse täitmine võib võtta kauem aega - maksimaalselt nädal-paar. 

Tasumine vaid ühe klikiga!

Pakume koostöös Eesti ettevõtetega LHV ja EveryPay erakordset kiiret ja mugavat makselahendust telllimuse eest tasumiseks - EveryPay kaardimakse. Tasumiseks pole vaja lehelt lahkuda ja sisestades vaid kord oma kaardiandmed, on järgmine kord makse teostatud vaid ühe klikiga! Lisaks mugavusele võidad ka ajas - ei pea ootama, millal ülekanne reaalset laekub või saatma makse tõestuseks maksekorraldust, vaid Su tellimusega asutakse tegelema koheselt! 

Kuidas see toimib?  Vaata lühikest tutvustusvideot! 

Tasumine Paysera pangalingiga

Maksekeskkonna Paysera kaudu on Sul võimalik kiiresti ja mugavalt tasuda oma kodupanga makselingi kaudu. Esindatud on kõik Eesti pangad. 

Tasumine sularahas


Sularahas kullerile tasudes on Su tellimus koheselt 3% soodsam! 

Postitus postiautomaati või postkontorisse

Soovides tellimust mujal Eestis kätte saada, märgi tellimust vormistades endale sobiv postifirma (Omniva või SmartPost) ja vali seejärel rippmenüüst endale sobivaima asukohaga postiautomaat. 

Tellimused alates  70.-€ saadame Sulle sobivasse postiautomaati tasuta!

Kui soovid tellimust kätte saada võimalikult kiiresti, kasuta kaardimakset (Everypay), internetipanka (Paysera) või tee tavaülekanne ning saada meile maksekorralduse koopia E-R enne kl 12.00 - Su kohvipadjakesed on Sulle sobivas postiautomaadis (Eesti piires) juba järgmisel tööpäeval!