string(3) "cms" Rombouts/Malongo Kohvisõprade Klubi vs Zinzino - Malongo Kohvisõprade Klubi

            
 

Malongo Kohvisõprade Klubi ajalugu

Malongo Kohvisõprade Klubi sünd

Malongo ja Rombouts on Lääne-Euroopas  väga vanad ja lugupeetud kaubamärgid, mille tooted on eranditult kõrgeima kvaliteediga. Viimastel aastatel on nimetatud kaubamärgiga tooted saanud ka paljude eestimaalaste lemmikuteks. Põhjamaades (sh. ka Eestis) on Romboutsi ja Malongo kaubamärgi ametlikuks esindajaks Rootsi MLM firma Zinzino. Paraku aga lähtuvalt selle firma poliitikast on nendes riikides vastavate toodete hinnad kordades kõrgemad, võrreldes ülejäänud Euroopa riikide kaubanduskettide hinnatasemega. Kuna meie arust on selline kohvisõprade eriviisiline kohtlemine ebanormaalne, siis sellise situatsiooni lahenduseks moodustas grupp entusiaste 2013-nda aasta suvel eraisikutest koosneva klubi, kes pakub oma klubiliikmetele:

  • Tippkvaliteedilist  ja alati värsket kohvi
  • Parimat ja kiireimat teenindust (tellimused kätte kasvõi samal päeval)
  • Parimat võimalikku hinda                                     
Seoses Kohviklubi jätkuva laienemisega ning töömahtude suurenemisega otsustati moodustada MTÜ Malongo Kohvisõprade Klubi. Saame nüüdsest kaasata Klubi liikmeteks mitte ainult eraisikuid vaid ka ettevõtteid, kes peavad lugu Malongo/Rombouts'i kõrgekvaliteedilistest toodetest ja kes vajavad kuludokumenti.

Esindusõigusest

Asjaolu, et mingi kaubamärgi esindus on Eestis juba olemas ei tähenda automaatselt, et keegi teine ei tohi seda toodet riiki sisse tuua ja müüa. Rahvusvaheline äriõigus käsitleb sellist situatsiooni kui kaubamärgiomaniku ainuõiguste ammendumist regionaalsel tasandil, mis tähendab, et kui kaup on kaubamärgiomaniku poolt või tema nõusolekul turustatud teatud regiooni (tavaliselt mingi vabakaubandusregiooni, nt. Euroopa Liit, NAFTA) turul, võib kolmas isik seda kaupa edasi müüa ükskõik millisesse teise riiki sama regiooni piires ning selline edasimüük ei riku kaubamärgiomaniku ainuõigusi. Huvi korral saab lugeda rohkem antud teemast, klikkidesParalleelimport Euroopa Ühenduses

MTÜ Malongo Kohvisõprade Klubi on mitteametlik Rombouts-i ja Malongo esindaja ning ei ole kasumit taotlev ettevõte. Kohviklubi peamiseks eesmärgiks on oma liikmetele kõrgkvaliteedilise kohvi kättesaadavaks tegemine ning seda võimalikult parima hinnaga.